СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

З самого початку засідання у «Верховному суді» Криму продовжилися дебати сторін у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза. Їх продовжив адвокат Чийгоза Андрій Лісовий, який ще раз наголосив на відсутності доказів провини підзахисного, передає із залу суду кореспондент LB.ua.

Він також повідомив, що зараз Ахтем Чийгоз виступає з останнім словом. Текст виступу буде опублікований пізніше.

Для засідання було виділено менший зал. У залі перебувають прокурор, адвокат Олександр Лісовий, дружина підсудного Ельміра Аблялімова і 18 слухачів. Ахтем Чийгоз і адвокат Микола Полозов присутні по відеоконференцзв'язку з СІЗО.

Журналіст зазначає, що зв'язок із СІЗО постійно підвисає і обривається.

Нагадаємо, Ахтем Чийгоз був затриманий у січні 2015 року та вже більше двох років утримується у слідчому ізоляторі Сімферополя за звинуваченням в організації масових заворушень під будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року, де проходив мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Справу Чийгоза суд розглядає у рамках сфальсифікованої «справи 26 лютого».

Як повідомляло QHA, 8 серпня продовжилися судові дебати у справі Ахтема Чийгоза, де «суд» заслухав сторону захисту.

На судовому засіданні 7 серпня прокурор підконтрольного Кремлю «Верховного суду Криму» Анастасія Супряга запитала для Ахтема Чийгоза 8 років позбавлення волі.

ФОТО: інтернет

QHA