АНКАРА (QHA) -

З 5 — 16 лютого в Анкарі Новинна академія турецького інформагентства "Анадолу" проводить семінар під назвою "Навчання дипломатичній журналістиці".

У навчальному семінарі беруть участь журналісти з України, Грузії, Азербайджану, Узбекистану, Таджикистану, Киргизстану, Казахстану і Монголії. Україну представляють два молодих кримськотатарських журналіста Халіс Зінедін і Ельвір Сагірман.

Метою навчальної програми є більш ефективне висвітлення зовнішньополітичних процесів, питань енергетичної проблематики та дипломатії в країнах Середньої Азії та Кавказу. Організатором заходу виступило Турецьке агентство розвитку та співробітництва.

В інтерв'ю кореспонденту QHA Халіс Зінедін розповіла, що на семінарі обговорюється також питання Криму.

— Ми тут знаходимося другий день. Я вважаю, що участь в подібному заході дуже важлива для моєї кар'єри. Ми багато чого дізнаємося про Середню Азію, Кавказ. З нашими колегами ми, природно, обговорюємо питання Криму та я бачу, що існують різні погляди на цю тему. Причиною того, що деякі журналісти не знають про події в Криму, є висвітлення місцевими медіа кримського питання у світлі російської перспективи. Тому тут ми розповідаємо нашим колегам, що відбувається в Криму і Україні. По завершенні заходу наші друзі з інших країн матимуть більш об'єктивну картину того, що відбувається в Криму, — зазначила вона.

QHA