КИЇВ (QHA) -

У зв'язку з тим, що всі рішення «судів» у Криму продиктовані указами з Кремля, адвокатам на цих процесах слід займатися, у першу чергу, розголосом правового свавілля. Про це повідомив в інтерв'ю виданню «Фокус» лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

У той же час він зазначив, що немає ніякого сенсу від участі у «судах» окупантів без можливості широкого розголосу слідства.

— Користі від адвоката для винесення справедливого рішення немає. Тому що вироки арештованим за політичними мотивами, як і за радянської влади, виносяться в іншому місці, а суд — лише декорація. Адвокати потрібні тільки в тому випадку, якщо оприлюднюють факти правового свавілля. Я взагалі був прихильником того, щоб не брати участь у цих «судах», якщо немає можливості широкого розголосу.

Нагадаємо, адвокат Микола Полозов, який захищає в «суді» заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, в своєму інтерв'ю заявив, що російські суди в будь-якому випадку будуть виконувати волю влади, тому звільнити кримських ув'язнених, вдавшись до правосуддя, неможливо.

ФОТО: інтернет

QHA