КИЇВ (QHA) -

Адвокат колишнього президента Віктора Януковича Віталій Сердюк приніс на судове засідання у справі Майдану «коктейлі Молотова», бейсбольні біти і каміння.

На думку адвоката, ці предмети «свідчать про немирний характер Євромайдану». Прокурори, в свою чергу, наполягають на тому, що це є порушенням закону і принесені речі можуть становити загрозу і тиск на суд.

Суддя в зв'язку з цим оголосила перерву.

Тим часом поліція має намір вилучити предмети і скласти за даним фактом протокол. Нагадаємо, у Печерському районному суді Києва розглядається справа про розстріли на Майдані 18-20 лютого.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що найближчим часом буде завершене досудове розслідування у справі про розстріли на Майдані в 2014 році відносно колишніх високопоставлених чиновників режиму екс-президента Віктора Януковича і його самого.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура подала клопотання до Печерського райсуду про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування проти Віктора Януковича, підозрюваного в організації теракту і вбивств на Майдані.

Джерело: ТСН

QHA