КИЇВ (QHA) -

Адвокат убитого юриста Ірини Ноздровської Віталій Мацелюх заявив, що ініціював з колегами власне розслідування у цій справі.

Мацелюх поки не підтверджує причетність до вбивства юриста близьких людей Дмитра Россошанського, який збив сестру Ноздровської — Світлану Сапатінську у 2015 році.

Адвокат зазначив, що він залучив до розслідування приватних детективів і його попередні висновки дозволяють припустити, що до вбивства Ірини причетні родичі Россошанського.

— Не зважаючи на те, що їх поведінка під час розгляду справи по ДТП, в якому загинула Світлана, інакше як нелюдська назвати не можна, може виявитися, що вони не причетні до вбивства, — додав Мацелюх.

Нагадаємо, у прес-службі Вишгородського райсуду Київської області заявили, що судді не мають жодних зв'язків з убитою правозахисницею Іриною Ноздровською, членами її сім'ї, а також з Дмитром Россошанський, який вбив її сестру.

1 січня поблизу села Демидів Вишгородського району Київської області співробітники поліції знайшли тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка зникла в кінці грудня у Києві.

Як стало відомо кореспонденту QHA, тіло Ноздровської знайшли під мостом через річку Кізка. Є підстави вважати, що її викинули з автомобіля.

У Києві 2 січня відбулася акція протесту біля головного управління Національної поліції Київської області у зв'язку із вбивством правозахисниці Ірини Ноздровської.

Начальник Головного управління Національної поліції у Київській області полковник поліції Дмитро Ценов заявив, що доньці й батькам вбитої Ноздровської надали охорону.

Юрист Ірина Ноздровська розслідувала вбивство своєї 26-річної сестри Світлани Сапатінської.

Два роки тому Дмитро Россошанський, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, скоїв ДТП, у результаті якого загинула 26-річна Світлана Сапатінська — сестра Ірини Ноздровської.

У червні цього року Дмитра Россошанського засудили до 7 років тюремного ув'язнення. 28 грудня його адвокат спробував домогтися апеляції, але зробити це не дозволила обурена громадськість.

Ноздровській часто погрожували друзі і родичі Россошанського. Сам Россошанський є племінником голови суду Вишгородського району Київської області Сергія Купрієнка.

Джерело: Deutsche Welle

ФОТО: Facebook Ірина Ноздровская

QHA