СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Адвокат Маммет Мамбетов в ефірі Радіо Hayat розповів подробиці сьогоднішнього обшуку в домі у сина Фазіла Ібраїмова, якого підозрюють в участі у «полянах протесту».

— Сьогодні проходив обшук у будинку на самобудах. Це місто Сімферополь, вулиця Стрілецька. У будинку, який ще не оформлений, не зареєстрований, там ще немає документів у людей. Силовики припускали, що вони прибули на обшук активіста "полян протесту" Ібраїмова Фазіла. Влітку щодо нього виносили рішення суду про адміністративний арешт на 5 діб. Силовики припускали, що вони до нього приїхали, але, як з'ясувалося пізніше, це був його син, сказав він.

Мамбетов додав, що силовики увірвалися в дім кримського татарина близько 7:45 ранку і пред'явили рішення суду, в рамках якого вони могли провести даний обшук.

У результаті обшуку нічого не виявили і стали безпосередньо цікавитися самим Фазілем Ібраїмовим. Нічого не знайшли, нічого не вилучили, жодних протоколів. На даний момент там уже нікого немає. Дружина Фазіла Ібраїмова не знає, що буде далі, тому що адреса Ібраїмова інша, він не проживає на самій «поляні протесту», там проживає його син з дитиною і дружиною, зазначив він.

Мамбетов заявив, що вчора на «полянах протесту» проводилися збори, на яких люди в черговий раз вирішили звернутися до органів державної влади безпосередньо у Криму і за межами Криму до вимог, щоб дані самобуди були узаконені.

Раніше QHA повідомляло, що в окупованому Сімферополі в будинку учасника «полян протесту» Фазіла Ібраїмова співробітники ОМОН провели обшук.

Нагадаємо, учасники «полян протесту» вимагали вирішення питання виділення землі кримським татарам, які більше 10 років відстоюють своє право на неї. Член правління «Себат» Фазил Ібраїмов був затриманий 19 серпня. Ймовірно, це пов'язано з його позицією щодо земельних питань. Залізничний районний «суд» Сімферополя заарештував активіста на 5 діб.

Джерело: Радіо Hayat

QHA