СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Адвокат Бекіра Дегерменджі Едем Семедляєв повідомив, що подав заяву так званому "омбудсмену" Криму, а також омбудсмену РФ у зв'язку з тим, що через утримання під вартою його підзахисного було доправлено із СІЗО в реанімацію. Він також звернувся до слідчого з клопотанням про зміну запобіжного заходу Дегерменджі.

— Я подав клопотання слідчому, щоб він змінив запобіжний захід Дегерменджі у зв'язку з різким погіршенням його здоров'я, розповів у Facebook Семедляєв.

Адвокат також повідомив подробиці того, як йому стало відомо про погіршення здоров'я політв'язня.

Нагадаємо, вчора 65-річний кримськотатарський активіст Бекір Дегерменджі, про погіршення здоров'я якого раніше повідомляв його адвокат, потрапив у реанімацію.

Раніше Едем Семедляєв повідомляв, що стан здоров'я Дегерменджі тяжкий, він лежить під крапельницею.

Адвокат написав скарги начальнику СІЗО і в медичну частину установи і попросив, щоб Дегерменджі перевели у спеціалізований лікувальний заклад, оскільки йому терміново потрібна вентиляція легенів.

Дегерменджі страждає на бронхіальну астму і має третю групу інвалідності.

Нагадаємо, Бекір Дегерменджі, батько Мустафи Дегерменджі, який фігурує як обвинувачений у «справі 26 лютого», був затриманий 23 листопада у кафе «Медобори» у Сімферополі. Його заарештували до 15 січня 2018 року.

6 грудня підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відхилив апеляцію захисту зі зміни запобіжного заходу кримськотатарському активісту Бекіру Дегерменджі, якого підозрюють у нібито вимаганні.

QHA