СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Під час судового засідання у так званій справі «26 лютого» не змогли допитати двох свідків — працівників поліції — у зв'язку з їх забудькуватістю, хоча раніше вони давали докладні свідчення. Про це в відеокоментарі повідомив адвокат Едем Семедляєв.

— Сьогодні допитали трьох свідків — двох працівників поліції, одного колишнього, іншого  чинного. Однак у них масова амнезія. Після того, як оголошуються їх показання і виявляється низка протиріч, вони заявляють про те, що нічого не пам'ятають.

Третій свідок розповів усе за фактом: ніяких масових заворушень він не бачив, масових зіткнень теж, — сказав він.

Також сьогодні суддею був складений графік на березень і квітень. Тепер засідання у справі будуть проходити щовівторка та щочетверга. Наступне засідання призначене на завтра, 8 лютого.

Нагадаємо, за звинуваченням у масових заворушеннях під час мітингу 26 лютого 2014 року біля стін Верховної Ради Криму було заарештовано шість кримських татар. Троє з них, Ахтем Чийгоз, Мустафа Дегерменджі та Алі Асанов знаходяться під вартою в СІЗО-1 Сімферополя, інші — Ескендер Кантемир, Арсен Юнусов і Ескендер Емірвалієв — очікують вирок вдома, перебуваючи взятими на поруки.

QHA