РОЗДОЛЬНЕ (QHA) -

Начальник ІТТ у кримському селищі Роздольне застосував силу до українського політв'язня Володимира Балуха, повідомляє Кримська правозахисна група.

— Він намагався провести незаконні дії щодо Володимира, а саме вдарив, ображав нецензурною лайкою, принижував за національною ознакою. Все це зафіксовано на відео в ІТТ, заявив адвокат Балуха.

Правозахисник подав заяву про протиправні дії начальника ІТТ в поліцію. За його інформацією, в цілому всі інші співробітники ізолятора намагаються дотримуватися норм закону, а начальник дозволяє собі хамство і порушення законів.

24 квітня Балух уже заявляв про дискримінацію за етнічною ознакою з боку начальника ІТТ у Роздольному. Минулі заяви про його протиправні дії були проігноровані місцевою поліцією. Захист вважає, що в цей раз начальник також виявиться безкарним.

Нагадаємо, 8 грудня 2016 року співробітники ФСБ в анексованому Криму провели обшуки в будинках Володимира Балуха і його матері в селі Серебрянка. Після обшуків активіста затримали через нібито знайдені на горищі його будинку докази у вигляді 90 патронів і тротилових шашок. На даний момент його утримують у СІЗО Сімферополя.

Як повідомляло раніше QHA, Роздольненський суд в анексованому Криму 4 серпня виніс вирок українському активісту Володимиру Балух — 3 роки і 7 місяців колонії загального режиму, а також штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ФОТО: інтернет

QHA