СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Затриманий окупаційними спецслужбами у Криму адвокат Еміль Курбедінов направив заяви до Федеральної палати адвокатів РФ і Адвокатської палати Республіки Крим з метою роз'яснення законності його затримання. Про це в Фейсбук повідомив колега Курбедінова Едем Семедляєв:

— Дані заяви адвоката Еміля Курбедінова направлені до Федеральної палати адвокатів РФ і адвокатської палати РК.

У тексті заяв Курбедінов попросив колег посилити роботу щодо захисту прав адвокатів, а також виробити рекомендації для адвокатів, які захищають затриманих за політичними мотивами.

Курбедінов охарактеризував дії окупаційних спецслужб відносно нього як грубе порушення законодавства:

— Зазначені дії держави розцінюю як спосіб тиску на мене і залякування. Всі зазначені заходи щодо мене і моїх колег, рідних і близьких були проведені з грубими порушеннями закону.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, адвоката Еміля Курбедінова затримали вранці 26 січня і звинуватили в правопорушення за статтею 20.3 КоАП РФ (пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики або символіки екстремістських організацій, або інших атрибутики або символіки, пропаганда або публічна демонстрація яких заборонені федеральними законами) за публікацію в соцмережі 2013 року. Курбедінов визнав провину частково, зазначивши, що публікацію розмістив, але екстремістською пропагандою, яку йому інкримінують, не займався. Рішенням суду його визнали винним і заарештували на 10 діб.

ФОТО: інтернет

QHA