КРАСНОДАР (QHA) -

12 січня відбудеться чергове судове засідання у справі Бекіра Дегерменджі.

Про це повідомив його адвокат Едем Семедляєв.

За його словами, слухання відбудеться у підконтрольному Кремлю Київському районному суді міста Сімферополь. Там о 14:00 відбудеться продовження запобіжного заходу.

— Після обрання запобіжного заходу Бекір аг'а потрапив до реанімації. Трохи підлікувавши, його знову кинули у Сімферопольські каземати, — написав Семедляєв на своїй сторінці у Facebook.

QHA повідомляло, що Дегерменджі, незважаючи на стан його здоров'я, 2 січня 2018 року вивезли з сімферопольської лікарні і знову помістили до СІЗО.

Нагадаємо, як інформувало QHA, 57-річний кримськотатарський активіст Бекір Дегерменджі, про погіршення здоров'я якого раніше повідомляв його адвокат, потрапив до реанімації.

Едем Семедляєв повідомляв, що стан здоров'я Дегерменджі важкий, він лежить під крапельницею.

Адвокат написав скарги начальнику СІЗО і до медичної частини установи і попросив, щоб Дегерменджі перевели у спеціалізований лікувальний заклад, оскільки йому терміново потрібна вентиляція легенів.

Дегерменджі страждає на бронхіальну астму і має третю групу інвалідності.

Нагадаємо, Бекір Дегерменджі, батько Мустафи Дегерменджі, який фігурує в якості обвинуваченого у справі «26 лютого», був затриманий 23 листопада в кафе «Медобори» у Сімферополі. Його заарештували до 15 січня 2018 року.

6 грудня підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відхилив апеляцію захисту зі зміни запобіжного заходу кримськотатарському активісту Бекіру Дегерменджі, якого підозрюють у нібито вимаганнях.

QHA