СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

За допомогою судилищ над мусульманами окупаційна влада намагається залякати представників кримськотатарського народу і все населення Криму. Про це на засіданні «суду» сказав Теймур Абдуллаєв, обвинувачений в у справі «Хізб ут-Тахрір» в анексованому Росією Криму. Його заяву процитував адвокат Еміль Курбедінов на своєї сторінці у Facebook.

— Я розглядаю кримінальну справу з тероризму щодо мене та інших мусульман, корінного народу Криму кримських татар, як політичний акт розправи і інструмент залякування кримськотатарського народу, залякування всього населення Криму!  вважає Абдуллаєв.

Нагадаємо, що 12 жовтня почалася нова хвиля обшуків у Криму. Зокрема співробітники ФСБ обшукали будинки кримських татар Джемаденова Еміля, Саледінова Айдера, Абдуллаєва Узеїра, Абдуллаєва Теймура та Ісмаїлова Рустема, і після обшуку відвезли всіх в Управління ФСБ по Криму. Чотирьом із затриманих інкримінується участь у діяльності організації «Хізб ут-Тахрір», визнаної в Росії терористичною. Теймуру Абдулаєву інкримінували частину першу статті 205.5 КК РФ — організація діяльності такого угруповання.

ФОТО: інтернет

QHA