СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму у підконтрольному Кремлю Верховному суді відбудеться розгляд апеляційної скарги кримськотатарського активіста Рустема Троша. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Сьогодні о 15:00 у Верховному Суді Республіки Крим має відбутися розгляд апеляційної скарги Трош Рустема Фікретовіча, яка перебуває у провадженні у судді Юсупової, — йдеться у повідомленні.

«Судове» засідання перенесли з 22 лютого «у зв'язку із викликом працівників ОВС через процесуальні порушення при складанні протоколу».

Захисником виступає Різа Ізетов.

— Засідання почалося. До зали суду зайшов співробітник поліції Скалозуб. Сторона захисту його опитує. Він виїжджав на місце проведення пікету Трош Рустемом 14.10.2017 року.

QHA повідомляло, що 22 лютого в так званому Верховному суді Криму була розглянута апеляційна скарга кримськотатарського активіста Рустема Троша. За словами правозахисників, під час засідання стало відомо, що при складанні протоколу на активіста були допущені помилки, зокрема, були вказані паспортні дані, які не відповідають дійсності. Засідання перенесли на 26 лютого.

Нагадаємо, Рустем Трош — учасник одиночних пікетів, якого оштрафували на 10 тисяч рублів.

QHA