СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

23 і 24 листопада відбудуться судові засідання з розгляду апеляційних скарг "бахчисарайської четвірки": Ремзі Меметова, Енвера Мамутова, Рустема Абільтарова та Зеврі Абсеїтова.

Про це написав Ділявер Меметов на своїй сторінці в Facebook.

— Завтра, 23 листопада, о 14:00 і післязавтра, 24 листопада, відбудуться судові засідання з розгляду апеляційних скарг "бахчисарайської четвірки": Ремзі Меметова, Енвера Мамутова, Рустема Абільтарова та Зеврі Абсеїтова, за адресою: вул. Павленка, 2, Верховний суд РК, — повідомив він.

Раніше QHA повідомляло, що фігуранту бахчисарайської справи "Хізб ут-Тахрір" Енверу Мамутову в окупованому Криму 20 квітня "суд" висунув звинувачення в спробі насильницького захоплення влади у Росії (ст. 278 КК РФ).

Нагадаємо, 12 травня 2016 року в Бахчисараї російські силовики провели серію обшуків у будинках мусульман, а також у місцевому кафе. У результаті, за підозрою в участі в організації "Хізб ут-Тахрір", визнаною в Росії терористичною, затримані та звинувачені в тероризмі четверо бахчисарайців: Зеврі Абсеїтов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Енвер Мамутов.

Верховний суд Росії ухвалив з 13 січня 2017 року застосовувати до осіб, що проходять за так званою "справою Хізб ут-Тахрір", статтю 278 Кримінального кодексу РФ "Насильницьке захоплення влади або насильницьке утримання влади" на додачу до звинуваченням у тероризмі.

Так звана "справа Хізб ут-Тахрір" стала візитною карткою боротьби ФСБ з інакодумцями мусульманами в Криму. Під приводом підозри в тероризмі, називаючи свої репресивні операції боротьбою з екстремізмом, силовики вриваються до будинків, проводять незаконні обшуки і затримання.

QHA