ФЕОДОСІЯ (QHA) -

12 січня у Феодосійському «міському суді» окупованого Росією Криму, за адресою вул. Грецька, 3а, відбудуться судові засідання щодо кримських татар, що вийшли з одиночними пікетами.

Про це повідомили на сторінці «Кримської солідарності» у Facebook.

Так звані суди відбудуться в такій послідовності:

Мустафаєв Р.Н. — 11:00, суддя Гурова О.М.

Мустафаєв Е.Н. 11:00, суддя Терентьєв О.М.

Уримов А.С. 11:30 суддя Гурова О.М.,

Дані Е.А. 12:00, суддя Терентьєв О.М.,

Рустемов Р.І. 12:00, суддя Гурова О.М.

Раніше повідомлялося, що на щомісячній зустрічі громадського об'єднання «Кримська солідарність» громадські активісти та юристи офіційно оголосили про продовження марафону зі збору коштів для погашення штрафів за одиночні пікети кримських татар.

18 грудня 2017 року в окупованому Криму відбулися засідання окупаційних «судів» в адміністративних справах проти кримських татар. Покарання у вигляді штрафів отримали 65 активістів, які брали участь 14 жовтня 2017 року одиночних пікетах проти репресій російських силовиків щодо кримських татар. Сума штрафів складає переважно 10 тисяч рублів (4,5 тис. грн), в ряді випадків — 15 тисяч рублів.

Нагадаємо, 14 жовтня у Криму було затримано мінімум 34 людини за участь в одиночних пікетах. Всього в акції протесту на окупованому півострові взяли участь понад 100 осіб. Люди вийшли з одиночними пікетами у Сімферополі, Джанкої, Гвардійському, Білогірську та інших містах окупованого півострова.

Всі затримання проходили з порушенням навіть чинного на окупованому півострові російського законодавства.

Пізніше людям почали масово виписувати протоколи, звинувачуючи їх у порушенні правил проведення публічних заходів. Одиночні пікети у протоколах названі несанкціонованою масовою акцією.

QHA