ОТЕПЯЯ (QHA) -

Збірна України з біатлону випередила команду Росії і завоювала бронзові медалі на етапі кубка IBU у Отепяя (Естонія). Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародного союзу біатлону.

Команда України виступала в наступному складі: Яна Бондар, Андрій Доценко, Руслан Ткаленко та Віта Семеренко, яка повернулася у спорт після паузи у 2,5 року.

Віта Семеренко показала впевнений виступ по швидкості, проте припустилася по одному промаху на кожному з вогневих рубежів і відстала від лідера гонки після закінчення етапу на 9,5 секунд.

У фінішному відрізку змагання Руслан Ткаленко випередив суперника з Росії Кирила Стрельцова на 0,5 секунди у боротьбі за бронзу.

У підсумку наша команда відстала від переможців гонки — збірної Німеччини на 39,9 секунди. 2-е місце посіла збірна Норвегії — 20,8 секунди відставання.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 30 січня на п'єдесталі у польському місті Душники-Здруй команда українських біатлоністів стояла на третій сходинці, норвежці на другий, росіяни на першій. Після того, як почався гімн Російської Федерації, українські спортсмени покинули п'єдестал, а за ними  і всі інші біатлоністи. Польським організаторам не зосталося нічого, окрім як вимкнути гімн Росії.