САМСУН (QHA) -

Сьогодні в турецькому місті Самсуні почнуться змагання XXIII літніх Дефлімпійських (Сурдолімпійских) ігор — головного турніру чотириріччя серед паралімпійців, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу НКСІУ.

У змаганнях, які триватимуть до 30 липня, візьмуть участь майже п'ять тисяч глухих спортсменів і спортсменів з вадами слуху із 109 країн світу. Дефлімпіада-2017 буде представлена ​​21 видом спорту, у тому числі 16 індивідуальних і 5 командними видами.

До складу національної збірної України входять 218 спортсменів, а разом із тренерським складом і штабом наша делегація, вперше за дефлімпійську історію України, буде найчисленнішою — 289 осіб.

Зокрема, найбільше представництво має легка атлетика — 24 спортсмени від України, футбол — 20 спортсменів, плавання — 19, дзюдо — 17, боротьба — 14 спортсменів.

Відзначимо, що на XXII літніх Дефлімпійських іграх, які пройшли в 2013 році в Болгарії, українська збірна посіла 2-е місце в загальнокомандному заліку, завоювавши 88 медалей (21 золоту, 30 срібних і 37 бронзових).

 

 

ФОТО: інтернет, Посольство України в Туреччині

QHA