ЗАГРЕБ (QHA) -

Українська збірна з футболу 24 березня поступилася у матчі відбору на Чемпіонат світу-2018 хорватам. Результат матчу вирішив єдиний гол, забитий екс-футболістом «Дніпра» Николою Калиничем на 38-й хвилині, передає кореспондент QHA.

До забитого м'яча команди обмінялися гострими моментами — у відповідь на удар з підкруткою від лідера нашої збірної Ярмоленка, який відбив голкіпер суперників, хорвати створили вихід форварда Манджукича один-на-один з П'ятовим. М'яч після удару гравця «Ювентуса» влучив у штангу. А на 38-й хвилині креативний півзахисник «Реала» Модрич віддав пас до штрафного, футболіст «Барселони» Ракитич підправив траєкторію руху м'яча п'ятою, а форвард «Фіорентини» Никола Калинич, відірвавшись від опіки, зупинив круглого і відправив його у ворота нашої команди.

Україна у другому таймі перейняла володіння м'ячем, однак гостроти біля воріт суперника створити не змогла. Заміни у складі нашої збірної — виходи форвардів Селезньова і Бесєдіна та півзахисника Сидорчука не принесли бажаних результатів.

Головний тренер нашої збірної Андрій Шевченко зазначив, що рахунок на табло малюнка гри не відбив.

У другому таймі хлопці проявили характер, були хороші моменти. Були помилки, не реалізували свої можливості забити. Рахунок зустрічі мав бути 1:1.

Поразка від хорватів стала першим для збірної України під керівництвом Андрія Шевченка. Тепер наша національна команда відстає у таблиці від лідера групи — збірної Хорватії — на 5 очок.