ЛЮБЛЯНА (QHA) -

Збірна Росія з футзалу не змогла вийти у фінал Чемпіонату Європи 2018, програвши збірній Португалії. Зустріч у Любляні завершилася з рахунком 2:3 на користь піренейців.

У першому таймі підопічні Сергія Скоровича вже на четвертій хвилині після удару російського бразильця Ліми відкрили рахунок у грі. У другій половині зустрічі росіяни зіграли бездарно в захисті, дозволивши португальцям забити тричі.

Свій другий гол росіяни забили за 49 секунд до кінця матчу, замінивши голкіпера на польового гравця.

Росія Португалія — ​​2:3 (1:0)
Голи: Едер Ліма, 4, 40
Андре Коельо, 31, 36, Бруно Коельо, 40

Росія: Замтарадзе Робіньо, Едер Ліма, Чішкала, Давидов Лиско, Абрамов, Ніязов, Абрамович, Афанасьєв, Ромуло, Ескердінья, Милованов.
Португалія: Андре Соуза
Педро Карі, Бруно Коельо, Жоао Матош, Рікардіньо — Андре Коельо, Тунья, Нілсон, Фабіу Сесіль, Марсіо, Пані Варела, Тіаго Бріту.

Попередження: Робіньо, 40. Сергій Абрамов, 40.  Тунья, 22. Анілтон Варела, 32.

В іншому матчі півфіналу чинний чемпіон Іспанія в драматичному поєдинку лише в серії пенальті змогла обіграти Казахстан.

Казахстан Іспанія 5:5 (1:3 за пен.)
Голи: Тайнан 8, Ігіта 25, Таку 25, Дуглас 3.9, Жаманкулов 48 - Есенаманов 16 (авт.), Тольра 19, Хоселіто 29, Пола 34, Мігелін 43.
Попередження: Тайнан 6, Сулейменов 14, Дуглас 34, Ігіта 37
Пола 14, Алекс 20, Ортіс 25.

Таким чином, у фіналі зустрінуться збірні Іспанії та Португалії, а росіяни з казахами розіграють бронзові медалі. Вирішальні зустрічі відбудуться завтра, 10 лютого.

Раніше повідомлялося, що збірна України з футзалу вп'яте поспіль не змогла пройти стадію ¼ фіналу Чемпіонату Європи. На чвертьфінальній стадії підопічним Олександра Косенка протистояв чинний чемпіон, найбільш титулована команда турніру збірна Іспанії.