КИЇВ (QHA) -

Вранці в суботу, 24 червня о 10:00 біля Арки Дружби народів пройшов спортивний флешмоб. Учасники віджималися та присідали. Дорослі робили кожну вправу 25 разів. Діти - по 10 віджимань і стільки ж присідань.

- Це популяризація здорового способу життя. Кожен день приділяти фізичній активності потрібно як мінімум 30 хвилин. Так ви зміцните здоров'я і не будете хворіти. Наш флешмоб демонструє, що фізичне навантаження - це не так вже й складно, а прості вправи - віджимання і присідання можна зробити вдома, - сказав координатор заходу Євген Кузик.

На флешмоб прийшли також призери чемпіонатів України, Європи та світу з різних видів спорту. Перед стартом всі добре розім'ялися під спортивну музику.

Розминку провела Грек Аліна, майстер спорту і призер чемпіонатів Європи та України з регбі, провідний тренер спортивного клубу CrossFit Banda.

Організатори проводили флешмоб вперше, і обіцяють на наступний раз поставити новий рекорд України з масового віджимання.

- Перед початком ми поспілкувалися зі спортсменами і вирішили, що таке навантаження підійде як підготовленим, так і тим, хто перший раз прийшов. Компромісний варіант. Основний меседж - кожен день приділяти трохи часу зарядці, - зазначила учасник і співорганізатор флешмобу Анна Іслямова.

Нагадаємо, в січні українці організували в соцмережах спортивний флешмоб, щоб привернути увагу громадськості до нужденних в психологічній реабілітації солдатів, що повернулися з зони АТО. Учасники флешмобу протягом 22 днів віджималися 22 рази і передавали естафету знайомим.

QHA