ПАРИЖ (QHA) -

Вихованець клубу «Карпати» зі Львова та гравець збірної України U-16 Данило Сікан вирушив на півторатижневе стажування до клубу-чемпіону Франції — паризького ПСЖ. Про це повідомляє офіційний акаунт «Карпат» у Twitter.

Спортивний директор львівського клубу Сергій Зайцев зазначив, що подібний шанс дається українському футболісту вперше. Він пообіцяв у віддяку запросити паризький клуб до Львова на товариський турнір.

— Заплановано провести спаринг, також йому забезпечена можливість спілкування із гравцями і тренерами. А головне у Данила є можливість оцінити свої сили і можливості на тлі представників одного з найсильніших клубів світу. До речі, для «Карпат» зробили виняток. Данило Сікан перший футболіст зі Східної Європи, якому вдалося потрапити до ПСЖ на стажування. У майбутньому хочемо запросити ПСЖ на турнір до Львова.

Нагадаємо, за 11 ігор у чемпіонаті ДЮФЛУ за команду U-16 в нинішньому сезоні Данило Сікан забив 10 голів. У січні футболіст виступив за збірну України U-16 на міжнародному турнірі Кубок Егейського моря у Туреччині.

ФОТО: інтернет

QHA