КИЇВ (QHA) -

Депутат Державної думи Російської Федерації (РФ) Віталій Мілонов закликав керівництво національних олімпійських комітетів країн БРІКС, Білорусі, Казахстану і Киргизії утриматися від участі в Олімпіаді-2018 у Пхьончхані.

Цей заклик став реакцією на усунення РФ від участі в Олімпіаді через порушення антидопінгових правил.

Депутат заявив, що США — головний винуватець проблем Росії.

Пропоную вам продемонструвати солідарність із нашою країною і утриматися від участі в Іграх на знак солідарності, якщо участь російської збірної буде неможливою. На даний час всі ми є свідками цькування Російської Федерації у Міжнародному олімпійському комітеті. Всі ми прекрасно розуміємо, що причини цього цькування носять політичний характер. На нашу країну чиниться безпрецедентний тиск у багатьох сферах міжнародної співпраці: американо-європейська санкційна політика проникає в найбільш абстраговані від політики сфери, заявив він.

Дворазова олімпійська чемпіонка і дев'ятикратна чемпіонка світу зі спортивної гімнастики Світлана Хоркіна заявила, що "зламати РФ не вийде, оскільки у неї є ядерна зброя".

Я слухала вердикт МОК і дивувалася. Сьогодні тріснув фундамент всього міжнародного олімпійського руху... Як ми далі будемо жити? Чесно, я сподіваюся, що далі ще відбудуться якісь зміни... Але сьогодні мені це навіть коментувати складно. Як можна укластися в голові заборона на участь у відкритті та закритті Олімпійських ігор?! До чого ми дійшли?! Зламати велику державу Росію?! Ні, не вийде. У цієї країни — великими літерами Росія  є армія, ядерна зброя і великі люди,  сказала російська спортсменка.

QHA повідомляло, що збірну Росії офіційно усунули від участі у зимових Олімпійських іграх 2018 року в південнокорейському Пхьончхані. Чиновникам російського олімпійського комітету і міністерства спорту РФ також відмовлено в акредитації на Олімпіаду. Російські спортсмени, яких не викрили у вживанні допінгу, можуть взяти участь в Олімпіаді під нейтральним прапором. Команда називатиметься «Олімпійські спортсмени з Росії».

Джерело: Спорт ЭкспрессР-Спорт

QHA