ЛОНДОН (QHA) -

Володимир Кличко задоволений тим, що йому належить провести поєдинок з британцем Ентоні Джошуа. Про це український боксер розповів у інтерв'ю Sky Sports.

Українець сфокусований на перемозі і має намір показати на рингу свої кращі якості.

— Я радий, що так склалося, і вважаю себе щасливчиком... Я радий, що Джошуа став моїм суперником, бо йому був потрібен я, а мені потрібен був він, щоб організувати такий гучний бій. Все дуже просто, я хочу перемогти у своєму наступному бою і показати, на що я здатний. Я знаю, що можу це зробити. Я фокусуюсь на одному щоб у кінці переможно підняти руки вгору і повернути собі титули. Це моя пристрасть, це моя мета, це саме те, що я хочу: довести самому собі, що я досі можу це.

Нагадаємо, бій Володимир Кличко — Ентоні Джошуа відбудеться у Лондоні 29 квітня.

28 листопада 2015 року Володимира Кличка зазнав поразки за очками одноголосним рішенням суддів у поєдинку з британцем Тайсоном Ф'юрі. Пізніше, за відомостями британської преси, в допінг-пробах Ф'юрі були виявлені сліди анаболічного стероїду. У WBA обмежилися попередженням. Після цього британець добровільно відмовився від чемпіонських титулів через неможливість захищати їх через психологічні проблеми, депресію та проблеми з наркотиками.

ФОТО: інтернет

QHA