МАДРИД (QHA) -

Мадридський «Реал» 10 травня, мінімально поступившись у дербі з «Атлетіко» (1: 2), вийшов у фінал Ліги чемпіонів УЄФА. Про це повідомляє кореспондент QHA.

Вершкові пропустили два м'ячі в старті поєдинку (Ньігес — 12 і Грізманн 16 хвилина), але до перерви змогли відіграти один гол на 42-й хвилині відзначився іспанець Іско.

У другому таймі футболісти «Атлетіко» не змогли виявити достатню активність, щоб зрівняти рахунок за підсумками двоматчевого протистояння і таким чином вилетіли з розіграшу, поступившись із рахунком 2:4.

Початок вийшов для нас просто прекрасним, але чарівна гра Бензема відкинула нас від нашої мрії. Проте ми не опустили руки, і я пишаюся своєю командою,  прокоментував поєдинок капітан «Атлетіко» Габі.

У першому матчі Реал розгромив матрацників — 3:0 (всі три м'ячі забив Кріштіану Роналду, встановивши три рекорди за поєдинок).

В іншому півфінальному поєдинку 9 травня «Ювентус» забезпечив собі місце у фіналі, перегравши «Монако» 2:1. У складі туринців відзначилися Дані Алвес і Маріо Манджукич, у «монегасків» гол забив Мбаппе. Перший поєдинок цих команд завершився з рахунком 2:0 на користь «Ювентуса».

Таким чином, у фіналі ЛЧ сезону 2016-2017 мадридський «Реал» зіграє з туринським «Ювентусом».

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів почнеться у столиці Уельсу Кардіффі 3 червня о 21:45 за київським часом.