ІЗМІТ (QHA) -

Зірка світового кінематографу Жан-Клод Ван Дамм планує відкрити в Туреччині фітнес-центр у співпраці з місцевими бізнесменами.

Про це актор заявив по прибутті до міста Коджаелі, щоб оцінити перспективи нового центру JCVD ​​Fitness&Health разом із турецькими бізнесменами Бурчином Шахіном і Танером Барласом. За словами Ван Дамма, перша філія фітнес-центру планується до відкриття в Ізміті.

Американський актор у розмові з журналістами повідомив, що надзвичайно радий перебувати у Туреччині. Зокрема Ван Дамма вразили природна краса Коджаелі: чисте повітря, красиві озера і ліси.

— Я завжди мріяв відкрити фітнес-центр. Це міжнародний проект. Ми плануємо відкрити перший центр у Коджаелі, сказав Ван Дамм.

У той же час турецький бізнесмен Бурчин Шахін повідомив, що у співпраці з Ван Даммом, Танером Барласом і Роні Мюллером планується створення мережі фітнес-центрів по всьому світу.

— Ван Дамм всесвітньо відомий спортсмен, актор і продюсер. Він любить займатися спортом, і саме тому з'явилася можливість реалізувати подібний проект. В рамках проекту ми плануємо створити франчайзингову мережу. Танер Барлас залучатиме до наших центрів відомих спортсменів. Так ми втілимо в життя мрію Ван Дамма про створення мережі фітнес-центрів, сказав Шахін.

За його словами, турецькі підприємці дуже раді можливості реалізувати спільний проект з відомим актором.

Той факт, що наш спільний проект реалізується у Туреччині, дуже потішив турецьких бізнесменів. Адже саме тут буде відкрито першу філію мережі фітнес-центрів, яка завоює світове визнання, сказав Шахін.

Нагадаємо, раніше видання Forbes склало список найприбутковіших акторів 2017 року, який очолив американський актор ірландського походження Джеремі Реннер.

Крім цього, Forbes склав список найбільш переоцінених голлівудських акторів. Акторів оцінювали за їхніми трьома останніми фільмами, які з'явилися до 1 червня 2017 року.

На першому місці опинився Марк Волберг, який приносить студіям всього 4,4 долари за кожен долар гонорару.

Джерело: Анадолу 

QHA