СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Російським спортсменам варто відмовитися від пропозиції Міжнародного олімпійського комітету виступати на Олімпіаді в корейському Пхьончхані під нейтральним прапором, а країні задуматися про проведення альтернативних змагань, які могли б стати не менш популярними, ніж Олімпійські ігри.

Про це заявив президент "Федерації екстремальних видів спорту Криму" Костянтин Видиш.

За словами Видиша, багато зарубіжних спортсменів нібито розуміють, що стоїть за тиском на Росію і готові приїздити до РФ і змагатися там.

— Рішення МОК це великий удар по нашому спорту, по російській спортивній школі. Вважаю, що в цьому форматі ми повинні відстоювати свої права і не йти тільки єдиною, нав'язаною нам Олімпійським комітетом лінією. Звичайно, прикро за тих спортсменів, які чотири роки готувалися, деяких знаю особисто, і тепер такий вибір. Чотири роки підготовки втрачені, а у когось може і все спортивне життя буде втрачене через подібне рішення, — сказав він.

Раніше QHA повідомляло, як у Росії відреагували на усунення від зимової Олімпіади-2018.

Так, депутат Державної думи Російської Федерації (РФ) Віталій Мілонов закликав країни БРІКС, Білорусь, Казахстан і Киргизію утриматися від участі в Олімпіаді-2018 у Пхьончхані.

QHA повідомляло, що збірну Росії офіційно усунули від участі у зимових Олімпійських іграх 2018 року в південнокорейському Пхьончхані. Чиновникам російського олімпійського комітету і Міністерства спорту РФ також відмовлено в акредитації на Олімпіаду. Російські спортсмени, яких не викрили у вживанні допінгу, можуть взяти участь в Олімпіаді під нейтральним прапором. Команда називатиметься «Олімпійські спортсмени з Росії».

QHA