КИЇВ (QHA) -

Український чемпіон світу з боксу в першій важкій вазі за версією WBO Олександр Усик (11-0, 10 КО) позитивно дивиться на можливість провести поєдинок проти володаря поясу IBF Мурата Гассієва (24-0, 17 КО). Про це повідомляє видання «Дзеркало тижня».

— Що стосується Мурата Гассієва, якщо промоутери домовляться, я б із задоволенням провів такий бій, — повідомив боксер.

Раніше Мурат Гассиєв сам виявляв зацікавленість у поєдинку з чемпіоном WBO для об'єднання поясів. При цьому він вказав, що політичного підґрунтя в поєдинку не буде, адже «спорт поза політикою».

— Бій з Усиком мені дуже цікавий — він молодий і сильний боксер, володар титулу чемпіона світу за версією WBO. Є політична підоснова в нашому поєдинку? Знаєте, для мене, як для професійного спортсмена, спорт поза політикою. І я виходжу на ринг битися не з американцем, росіянином чи українцем, а з суперником, який не має національності. Усик володіє титулом WBO, я був би радий відібрати його у нього в чесному бою. Коли він може відбутися? Чим швидше, тим краще, — заявив Гассиєв.

Нагадаємо, у ніч на 18 грудня в американському Інглвуді відбувся вечір боксу, у рамках якого Олександр Усик здобув перемогу над південноафриканцем Табісо Мчуну та успішно захистив свій пояс. Мурат Гассиєв відібрав чемпіонський пояс 3 грудня у співвітчизника Дениса Лебедєва, перемігши розділеним рішенням суддів.

ФОТО: інтернет

QHA