ХАРКІВ (QHA) -

Представники фанатських груп Kharkiv City Patriots, донецького The Club і «Національного корпусу» зупинили автобус «Шахтаря», щоб поговорити з футболістами про незрозумілу позицію клубу щодо війни на Донбасі і про те, чому футболісти не взяли участі в акції «Мій тато — герой!».

Під час розмови з ультрас футболіст Тарас Степаненко пообіцяв підтримати воїнів АТО в найближчому матчі. Інший гравець, Андрій Пятов, розповів, що гравці «Шахтаря» багато допомагають українським військовим, але роблять це не публічно.

Однак ультрас поставили команді ультиматум: «Не підтримаєте нашу армію — будете грати у Донецьку».

Відео спілкування фанів та гравців «Шахтаря»:

Як відомо, Федерація футболу учасників АТО і організація «Українці-разом» кілька турів УПЛ проводять акцію «Мій тато — герой». Команди виходять на поле з дітьми воїнів АТО у футболках з написом «Мій тато  герой». В акції вже взяли участь всі клуби УПЛ, крім «Шахтаря».

Перед матчем УПЛ «Олімпік» «Шахтар» акцію зірвали через небажання керівництва «гірників» брати у ній участь. У Федерації футболу учасників АТО заявили, що «Шахтар» в ультимативній формі відмовився одягати акційні футболки. У той же час у клубі заявили, що бачать у ній піар-хід певних сил в українському футболі.

QHA повідомляло, що представники донецького футбольного клубу «Шахтар» не дозволили дітям учасників АТО вийти з гравцями на полі в футболках з патріотичної написом: «Мій тато  герой».

Джерело: «Укрінформ»

QHA