ЛЕЙПЦИГ (QHA) -

Збірна України з підводного спорту завоювала 36 нагород на Кубку світу в Лейпцигу і очолила командний медальний рейтинг, повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Найуспішнішим у Німеччині став етап для Олександра Одинокова, який завоював три золоті медалі на дистанціях 200, 400 і 800 метрів вільним стилем, а також виборов "золото" разом з Дмитром Гапоненко, Денисом Левіним і Євгеном Степанчуком в естафеті 4х100 м.

Першою в естафеті 4х100 метрів фінішувала і жіноча команда, у складі якої Єлизавета Вакарьова, Валентина Рєзнік, Вікторія Уварова і Вірсавія Марта. Окрім того, кожна українська спортсменка має в активі і декілька особистих нагород.

Підтвердила лідерські позиції українців і юніорська четвірка. Влас Токун, Олексій Захаров, Володимир Сущенко та Дмитро Серебряков обійшли суперників у естафеті 4х100 м.

Усього ж в Лейпцигу змагалися 450 учасників з 20 країн.

Раніше повідомлялося, що українські спортсмени завоювали 3 бронзові нагороди на чемпіонаті Європи зі стрибків на батуті, який проводиться у столиці Азербайджану — місті Баку.