КИЇВ (QHA) -

В українському футболі стався перший допінг-скандал у новому році. У крові захисника команди ПФК «Олександрія» Івана Микицея були виявлені сліди препаратів, що стимулюють активність серця. Про це повідомляє сайт «Sport.Сегодня».

Після одного із матчів у 2016 році представники міжнародної комісії виявили в організмі футболіста якусь речовину, яка в результаті експертизи була визнана забороненою. Джерела в ФФУ підтвердили, що мова йде про препарат для лікування гіпертонії. Допінгом даний препарат є через те, що стимулює серцеву діяльність. Документи по епізоду федерація футболу України отримала від УЄФА.

У разі, якщо Микицей погодиться з обвинуваченням, його чекає відсторонення від футболу на два роки. Якщо ж даний факт буде доведений, футболіст може бути дискваліфікований на чотири роки.

Втім, покарання гравцеві може скласти і менше двох років. Для цього необхідно довести, що препарат, який вживав Микицей, був прописаний йому лікарем від підвищеного тиску.

Нагадаємо, ПФК «Олександрія» перебуває на четвертій сходинці турнірної таблиці української Прем'єр-ліги, а сам Іван Микицей провів на полі 12 матчів, забивши три голи.

ФОТО: інтернет

QHA