КИЇВ (QHA) -

Правління Міжнародної федерації шашок прийняло рішення вдруге дискваліфікувати українського чемпіона світу Юрія Анікєєва — тепер уже на 3 роки. Про це повідомляє «УНІАН».

Президент Федерації шашок України Анатолій Яценко прокоментував причини дискваліфікації спортсмена, назвавши їх абсурдом.

Його звинувачують в певній полеміці у ЗМІ, у роздумі на тему розвитку шашок, в якихось висловах про Путіна... Я просив надати факти, назвати ЗМІ, в яких він це говорить, дати його цитати. Але нічого немає. Нічого! А найбільший абсурд  його звинуватили в тому, що він вийшов на церемонію нагородження у вишиванці,  заявив голова.

У самій заяві IDF зазначається, що були розглянуті багаторазові випадки порушення етичного кодексу IDF (пункти 2.2.4 і 2.2.8) міжнародним гросмейстером Юрієм Анікєєвим (Україна) після його усунення від чемпіонату Європи з шашок-64 2016 року. Згідно з етичним кодексом IDF (пункт 3.7.) правління IDF ухвалило рішення відсторонити Юрія Анікєєва (Україна) на три роки — до 15 грудня 2019 року від участі в усіх змаганнях, що проводяться IDF.

ФОТО: інтернет

QHA