АНКАРА (QHA) -

Збірна України (U-20) з баскетболу програла збірній Туреччини у рамках 1/8 фіналу чемпіонату Європи.

Перевага турків почалося з ривка підопічних Серкана Ердогана 3:8, на який Вадим Пудзирей відреагував тайм-аутом. Але якось вплинути на хід гри не вдалося. У збірної України вже у дебюті гри виникли серйозні проблеми в атаці, які відбилися у 18% реалізації кидків з гри у стартовій чверті.

У другій десятихвилинці перевага Туреччини тільки збільшувалася. Українська збірна в ролі наздоганяючого протягом усієї першої половини і в цілому поступилася більш габаритним туркам за всіма показниками, і пропустивши за 20 хвилин гри неприпустимі 56 балів, отримала дефіцит у 35 очок ще до великої перерви.

Змінити щось у другій половині українцям також не вдалося. Туреччина продовжувала домінувати і контролювати хід гри, довівши її до впевненої перемоги. Збірна України поступилася з рахунком 46:104 і тепер боротиметься за збереження місця в Дивізіоні А.

Як повідомляло QHA, гравець баскетбольної збірної України, центровий клубу НБА "Фінікс" Олексій Лень і атакуючий захисник "Атланти" Марко Белінеллі можуть перейти до "Оклахоми" (США).

Джерело: Sport.ua