КИЇВ (QHA) -

Збірна України з футзалу, незважаючи на поразку від Португалії на груповому етапі Євро–2018, змогла вийти у плей-офф.

Раніше обидві команди обіграли в групі "C" Румунію, після чого визначився переможець групи в очному поєдинку.

У видовищному матчі Португалія обіграла Україну з рахунком 3:5.

Українська збірна посіла друге місце в групі "С", а значить їй належить зіграти з переможцем групи "D" — Іспанією, чинним чемпіоном Європи.

Матч Іспанія — Україна відбудеться 6 лютого.

У свою чергу Португалія у чвертьфіналі зіграє з Азербайджаном, який програв Іспанії в групі "D".

Україна зустрічалася з Іспанією на чемпіонатах Європи вже шість разів і програвала усі матчі. Останній матч на груповому етапі Євро–2016 Іспанія виграла з рахунком 1:4.

Якщо Україна програє у чвертьфіналі, то це Євро стане п'ятим поспіль, на якому збірна вилетить на першій стадії плей-офф. Якщо ж програє Іспанія — для неї це буде перший виліт в історії раніше півфінальної стадії.

QHA повідомляло, що у вирішальному матчі, продемонструвавши яскравий атакуючий футбол, головна команда України поступилася збірній Хорватії, надавши їй можливість через «стикові матчі» пробиватися на ЧС–2018 в Росії.