БАКУ (QHA) -

17-річна українка Дарина Білодід виграла золото чемпіонату світу з дзюдо, який триває у Баку (Азербайджан).

У фіналі турніру у ваговій категорії до 48 кг вона перемогла чинну чемпіонку світу Фуну Тонако. Українка виграла у досвідченої японки прийомом іппон, забезпечивши собі дострокову перемогу.

Білодід стала наймолодшою ​​чемпіонкою світу з дзюдо.

Мер Києва Віталій Кличко привітав Білодід з перемогою.

На чемпіонаті світу деббютував ще один представник української школи дзюдо Богдан Ядов.

Український дзюдоїст Георгій Зантарая, який поступився у 1/4 фіналі чемпіонату японцю Хіфумі Аб, продовжить боротьбу за бронзову медаль.

Раніше повідомлялося, що до топ-10 кращих боксерів світу за версією Sky Sports увійшли двоє українців. Це Василь Ломаченко і казахстанец українського походження Геннадій Головкін.

Нагадаємо, у Південній Кореї, на чемпіонаті світу з кульової стрільби, українські спортсмени-прикордонники виграли три нагороди.