РИМ (QHA) -

Український плавець Андрій Говоров, який родом із Севастополя, на змаганнях Sette Colli Trophy у Римі встановив світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.

У фіналі змагань Говоров показав час 22,27 секунди. Це на 16 сотих секунди краще попереднього світового рекорду, який у 2009 році встановив іспанець Рафаель Муньос.

Раніше QHA повідомляло, що Говоров завоював золото на етапі змагальної серії «Маре Нострум» з плавання у французькому Кані-ан-Руссійон. Спортсмен виграв заплив на дистанції 50 метрів батерфляєм. Відзначимо, росіяни пропонували українцю один мільйон доларів, якщо він виступатиме за РФ, однак він відмовився.

Раніше повідомлялося, що Говоров виграв золото на XXIX Всесвітній літній Універсіаді у Тайбеї (Тайвань).