ХАРКІВ (QHA) -

Збірна України виграла медальний залік на чемпіонаті Європи з боксу, який завершився 24 червня в Харкові. Українці отримали три золоті, одну срібну і три бронзові медалі.

Про це повідомляється на сторінці Національного олімпійського комітету України в Фейсбуці.

Чемпіонами Європи стали Юрій Шестак (вагова категорія до 60 кілограмів), Олександр Хижняк (до 75 кг), Віктор Вихрист (понад 91 кг). Лише у фіналі першістю поступився Микола Буценко (вагова категорія до 56 кг), а треті місця посіли Дмитро Замотаєв (до 52 кг) та Євген Барабанов (до 69 кг).

Другими фінішували росіяни (два золота, два срібла і одна бронза), третіми — англійці (одна золота, шість срібних та одна бронзова нагороди).

Як повідомляло QHA, участь у чемпіонаті з боксу, який проходив у Харкові, брала також збірна Туреччини.