ПХЕНЧХАН (QHA) -

П'ять українських біатлоністів завоювали перші нагороди на Паралімпіаді у Пхенчхані вчора, 9 березня, повідомляє офіційний сайт Ігор.

Віталій Лук'яненко приніс Україні перше "золото" у перший же день змагань, вигравши спринт серед чоловіків з порушеннями зору. "Бронзу" у цій же дисципліні отримав Анатолій Ковалевський.

Біатлоністи Людмила Ляшенко (гонка на 6 км, стоячи) та Ігор Рептюх (гонка на 7,5 км, стоячи) завоювали треті місця.

Оксана Шишкова стала срібним призером у спринті серед жінок з порушеннями зору.

Після першого дня змагань Україна займає 4 місце у медальному заліку (1 "золото", 1 "срібло", 3 "бронзи"), лідером таблиці є збірна США (3-1-1).

Нагадаємо, вчора на 35-тисячному стадіоні міста Пхенчхан у Південній Кореї почалася урочиста церемонія відкриття ХІІ зимових Паралімпійських ігор — 2018.