ПХЕНЧХАН (QHA) -

Український спортсмен Тарас Радь завоював для України четверту золоту медаль на XII Паралімпійських іграх у Пхенчхані, повідомляє Національний паралімпійський комітет України.

18-річний біатлоніст фінішував першим в гонці на 12,5 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Друге і третє місце зайняли спортсмени зі США.

Україна в загальному медальному заліку посідає друге місце.

Нагадаємо, у третій день ігор у Пхенчхані, українці завоювали три нагороди: 1 "золото", 1 "срібло" і 1 "бронзу". Так, Ігор Рептюх виграв золоту медаль в лижній гонці вільним стилем на 20 кілометрів (стоячи). Для Рептюха це вже друга нагорода у Пхенчхані — раніше він став третім у біатлонних гонках на 7,5 км.

А у перший день Паралімпіади п'ять українських біатлоністів завоювали нагороди на Паралімпіаді.