КИЇВ (QHA) -

Вперше за свою історії Україна виступить у змаганнях зі скелетону на зимових Олімпійських іграх у Кореї. Про це на брифінгу у Києві розповів міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

У 2017 році на розвиток цього виду спорту міністерство виділило 1,4 млн. грн., при цьому на серйозний результат від Владислава Гераскевича чиновники не сподіваються. Міністр підкреслює, що успіх скелетона і санного спорту в Україні залежить тільки від таланту і бажання спортсменів.

— Частково держава виділяє гроші на ці види спорту. Але рухає ним ентузіазм, бажання і талант спортсменів. На серйозні результати ми не розраховуємо, тому для нас будь-яке місце вище 6-го буде відмінним результатом, — зазначив чиновник.

Також Жданов розповів, що у найближчому майбутньому міністерство планує через державний фонд відновити трасу для тренувань олімпійців у Тернопільській області.

ДОВІДКА: Скелетон — зимовий олімпійський вид спорту, який представляє собою спуск крижаним жолобом на двополозних санях з укріпленою рамою.

Раніше QHA повідомляло, що у 2018 році український уряд виділив 23,4 млн. грн. на підготовку до зимових Олімпійських ігор у Кореї.

QHA