КИЇВ (QHA) -

Збірна України посіла шосте місце у медальному заліку чемпіонату Європи з літніх видів спорту. Про це повідомляється на сайті чемпіонату Європи.

Так, українці завоювали шість золотих медалей, десять срібних і дві бронзові. Усього Україна має 18 медалей.

«Золото» Україні вибороли Михайло Романчук за плавання на 400 метрів вільним стилем, Олег Колодій і Софія Лискун за стрибки у воду в міксті, Роман Гладиш за велотрек у скретчі на 15 кілометрів, Мар'ян Закальницький за спортивну ходьбу на 50 кілометрів, Андрій Говоров за плавання на дистанції 50 метрів батерфляєм, а також українська збірна з синхронного плавання у довільній програмі.

Перші три місця у медальному заліку посіли Росія, Великобританія та Італія. Україну також випередили Нідерланди і Франція.

QHA повідомляло, що 7 серпня український спортсмен Мар'ян Закальницький завоював золото на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Закальницький став першим на дистанції 50 кілометрів зі спортивної ходьби.