САМСУН (QHA) -

Національна збірна України на Дефлімпіаді-2017 за два дні вже виборола 11 медалей: 4 золоті, 2 срібні та 5 бронзових. Як повідомляє Національний комітет спорту та інвалідів України, поки українська збірна займає другу позицію після росіян, у яких 7 золотих, 4 срібні та 2 бронзові нагороди. Туреччина займає третю позицію, завоювавши поки тільки дві золоті медалі.

Перше золото у перший же день ігор Україні приніс Олександр Костик у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів, обійшовши корейського спортсмена на 1,4 бала.

На другий день, тобто 20 липня, українська скарбничка поповнилася трьома золотими медалями від дзюдоїстів.

Анна Шостак у ваговій категорії 52 кг поборола спортсменок з Польщі та Туреччини, а в фіналі виграла у росіянки.

Катерина Авдєєва у вазі 57 кг «розібралася» з представницями Росії, Кореї та Монголії.

Український дзюдоїст Дмитро Шеретов у вазі 73 кг здолав спортсменів з Венесуели, Франції, Бельгії, а у фіналі — представника РФ.

Сьогодні українська збірна зіграє в 10 видах спорту, серед яких — футбол, пляжний волейбол (чоловічий та жіночий), греко-римська боротьба, баскетбол, плавання та інші.

Нагадаємо, що до складу національної збірної України входять 218 спортсменів, а разом із тренерським складом і штабом наша делегація, вперше за дефлімпійську історію України, найчисленніша — 289 осіб.

Відзначимо, що на XXII літніх Дефлімпійських іграх, які пройшли у 2013 році в Болгарії, українська збірна посіла 2-е місце в загальнокомандному заліку, завоювавши 88 медалей (21 золоту, 30 срібних і 37 бронзових).