КИЇВ (QHA) -

Останній тренувальний цикл перед перегонами провели найсильніші спортсмени та тренери клубу Vоin Crossfit ввечері в суботу і вранці в неділю. Перше тренування пройшло на свіжому повітрі в парку Нивки під керівництвом головного тренера Андрія Федосенка і його дружини Олени, майстра спорту зі спортивної аеробіки. Разом вони готують бігунів до «Перегони нації» вже 2 роки.

Акцент зробили на бігу з постійним перепадом висот і зміцненням м'язів кора.

На недільне тренування до залу Vоin Crossfit на вулиці Обсерваторній прийшло 34 людини. В ударному циклі увага акцентувалася на похвилинних інтервалах у вправах з власною вагою для подолання гімнастичних перешкод у «Перегони нації». Тренування провели сертифікований CrossFit тренер (LVL-1 і LVL-2) Микола Ігнатенко і Христина Семенюк, призер і переможець багатьох турнірів із CrossFit і важкої атлетики.

Нагадаємо, 2 вересня у Києві відбудеться черговий етап «Перегони нації-2017». Грандіозні змагання на витривалість пройдуть на території мототреку у Пирогові, де очікується близько 1000 учасників. Детальна інформація про «Перегони нації» доступна на офіційному сайті проекту: http://racenation.ua.

QHA