ЛЬВІВ (QHA) -

Сьогодні, 29 жовтня,  у центрі Львова вдруге  стартував міжнародний півмарафон GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017. До участі у події зареєструвались 2250 осіб, що майже на тисячу учасників більше, аніж торік. 

Цьогоріч учасникам запропонували на вибір взяти участь у таких дистанціях: 21; 10; 5 або 2 км. Забіг на 2 км є благодійним. 50% від стартового внеску учасників цього забігу будуть направлені на придбання спортивного протезу для героя мультимедійного проекту «Переможці», завдяки якому відбувається регулярна підтримка ветеранів АТО. Однойменний забіг є продовженням серії стартів «Переможці», що відбувалися протягом року у Києві, Дніпрі, Одесі.

Так, аби подолати дистанцію у 2 км на візку до Львова приїхала волонтерка Яна Зінкевич, а також кураторка проекту «Переможці» Соломія Вітвіцька, яка також взяла участь у заході. 

Організатори розповідають, що близько 60% усіх учасників – не львів`яни, а представники інших країн, а також ті, хто представляє внутрішній туризм (мешканці інших міст України, які спеціально приїхали для участі у марафоні). 

Якщо минулого року учасників марафону всього було 1300, то сьогодні навіть попри дощ та холодий вітер на старт головної дистанції півмарафону вийшло 1 тис. 100 учасників.

Вперше у Львові в рамках GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017 відбувається сімейний забіг на 2 км Family Run, участь у якому взяв мер Львова Андрій Садовий разом із п`ятьма синами, наймолодшому з них виповнилось 5 років. 

Окрему дистанцію підготували для  маленьких спортсменів: для них організовано традиційні старти на 100, 500 та 1000 метрів.

На кожного учасника дистанції 21,0975 км на фініші чекає унікальна пам'ятна медаль із зображенням портрета Андрія Кузьменка (лідер гурту «Скрябін»).

Нагадаємо, GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017 - завершальний етап всеукраїнської бігової ліги Run Ukraine Running League 2017, що включає у себе 5 бігових подій у 4 містах України: Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. За підсумками усіх стартів будуть визначатися переможці серед любителів. Організатор ліги, компанія Run Ukraine, дарує переможцям участь у престижному Празькому марафоні 2018.

QHA