ХЕРСОН (QHA) -

У Херсоні 28 серпня відбувся фінал третього всеукраїнського футбольного турніру «Крим — це Україна». Перемогу здобула одеська юнацька команда «Чорноморець», яка у фінальних пенальті обіграла суперників з миколаївського «Торпедо», повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Дипломи та пам'ятні м'ячі на церемонії нагородження гравцям вручили віце-президент ФФУ, голова федерації футболу Криму Сергій Куніцин і голова Херсонської обласної держадміністрації, голова федерації футболу Херсона Андрій Гордєєв.

У свою чергу президент Федерації футболу України Андрій Павелко наголосив на важливості турніру. На його думку, це не просто змагання, а вираження єдності футбольної спільноти України та підтримка переселенців з окупованого Криму.

— Турнір «Крим це Україна» це змагання, в якому кожен учасник є переможцем! Крім спортивних досягнень, діти з різних регіонів проводять разом час, спілкуються між собою і стають друзями. Ця дружба здатна на рекордні звершення! сказав він.

Також спортсменам вручали індивідуальні призи в таких номінаціях: «кращий гравець» (Радіон Гончар, ДЮСШ «Чорноморець»), «кращий воротар» (Олег Муравйов, ВУФК «Торпедо»), «кращий захисник» (Дмитро Королевич, «BRW-BIK» ), «кращий півзахисник» (Сенько Кирило, ДЮСШ «Атлет»), «кращий нападник» (Максим Чернов, «BRW-BIK»).

Зазначимо, турнір «Крим — це Україна», який організовується Федерацією футболу України і Федерацією футболу Криму, проводиться вже втретє.

ФОТО: сайт ФФУ

QHA