КИЇВ (QHA) -

«Легіон» — це п'ятикілометровий забіг з різноманітними перешкодами з бруду, вогню, льоду і колючого дроту, де в складі команди з 175 осіб ви будете бігати, стрибати, повзати, перекочуватися і перетинати фінішну лінію. Забоїв не уникнути, але також вам будуть забезпечені гарний настрій і заряд адреналіну. Для великої компанії або сім'ї — це відмінна можливість провести час весело і з драйвом.

Захід пройде 22 липня в столичному розважальному комплексі «X-Park». У вартість квитка входить: незабутня пригода, пляшка пива, ексклюзивна футболка «I Am Legion», медаль за участь у забігу, кілька подряпин і бруд у найнесподіваніших місцях. Також до послуг гостей — безкоштовна парковка і сховище для речей.

Перед реєстрацією та купівлею квитка організатори події просять ознайомитися з загальними умовами перебування на змаганні. Записуючись на Legion Run, ви даєте згоду на виконання всіх правил забігу.

Як це буде

Всі учасники діляться на легіони (хвилі), які включають максимум 175 осіб. Важливо приїхати за годину до відправлення вашої команди, щоб встигнути зайняти місце на парковці, зареєструватися і зробити розминку. А на старті слід бути за 10 хвилин до початку.

А якщо ви не зважитеся брати участь у пригоді, у вас є можливість поспостерігати за тим, що відбувається зі сторони, підтримати друзів і зробити сотні божевільних фотографій.

Детальна інформація про Legion Run.

QHA