КИЇВ (QHA) -

2018 року український уряд окремою програмою фінансування виділив 23,4 млн грн на підготовку до зимових Олімпійських ігор в Кореї. Про це на брифінгу у Києві повідомив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Всього за чотири роки уряд витратив на підготовку до Олімпіади 265,5 млн грн, з яких понад 20 млн пішло на купівлю нового обладнання, матеріалів та інвентарю. За словами чиновника, основна частина грошей, спрямованих на поповнення матеріальної бази, пішло на збірну з біатлону.

— Я вважаю, що вкладати треба туди, де можна очікувати серйозний результат. Наша єдина надія (на медалі) це біатлон. У минулому році держава виділила 60 млн грн на нього, зазначив Жданов.

Міністр також розповів, що сподівається на хороший результат від Олександра Абраменка (фристайл), але порадив українцям не очікувати високих позицій на Олімпіаді-2018.

Нагадаємо, що на зимовій Олімпіаді-2018 у Пхьончхані Україну представлятимуть збірні з біатлону, санного спорту, фігурного катання та скелетону. Також найближчим часом Україна сподівається отримати ліцензії на участь у змаганнях для збірних з фрістайлу, лижних гонок, гірськолижного спорту, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліна та лижного двоборства.

Раніше QHA повідомляло, що усуненню від спорту довічно піддані 11 російських спортсменів, які брали участь в Олімпійських іграх у Сочі 2014 року.

QHA