КИЇВ (QHA) -

У 26-му турі української Прем'єр-ліги «Динамо» на своєму полі поступилося «Шахтарю» з рахунком 0: 1.

Гості відкрили рахунок на 12-й хвилині поєдинку в першій же своїй небезпечній атаці — після навісу з флангу у воротарський майданчик Феррейра головою переправив м'яч у дальній кут.

Через пару хвилин воротар біло-блакитних Коваль врятував динамівців від другого пропущеного після виходу півзахисника гірників Бернарда 1 на 1. Пізніше «Шахтар» віддав ініціативу супернику, проте господарям не вдалося створити нічого гострого.

Спроби столичної команди вирвати нічию у другому таймі та  наприкінці гри за допомогою масованих атак не увінчалися успіхом.

Підсумковий рахунок — 0: 1.

Таким чином, «Шахтар» зміцнив своє лідерство, набравши 14 очок за шість турів до кінця розіграшу Прем'єр-ліги.