ПХЕНЧХАН (QHA) -

Сьогодні, 14 лютого, збірна Росії з хокею сенсаційно програла стартовий матч групового етапу олімпійського турніру. Команда Олега Знарка впевнено повела на старті, закинувши дві шайби за п'ять хвилин.

Росіяни перекидали суперника і контролювали матч, але потім пропустили дві контратаки. На 17-й хвилині Петер Олвецкі скористався помилкою голкіпера, а на 18-й Мілан Бакош реалізував вихід один на один. Воротар росіян Василь Кошечкін пропустив два голи за дві хвилини після чотирьох кидків у ворота.

У другому періоді команди не закинули жодної шайби, а в середині третього збірна Росії допустила два вилучення поспіль за затягування часу. На 48-й хвилині Петер Черешняк реалізував більшість прямим кидком від синьої лінії. Таким чином росіяни сенсаційно програли словакам.

Нагадаємо, зимові Олімпійські ігри — 2018 пройдуть в південнокорейському Пхенчхані з 9 — 25 лютого. Змагання відбудуться з 15 зимових видів спорту.

На Олімпійських іграх — 2018 розігрувати 102 комплекти нагород серед 84 країн-учасниць.