БЕРЛІН (QHA) -

Країна, в якій не дотримуються елементарних громадянських прав, в принципі не повинна проводити міжнародні турніри, вважає заступник глави фракції ХДС/ХСС у Бундестазі Міхаель Фукс.

Німецькі політики відновили дискусії про можливий бойкот чемпіонату світу з футболу в Росії 2018 року після масових затримань учасників антикорупційних протестів у Москві із застосуванням насильства поліцією.

На думку Міхаеля Фукса, несприятлива ситуація з правами людини і безпекою призведе до того, що чимало футбольних вболівальників утримаються від поїздки в Росію на ЧС-2018.

— Бойкот міжнародних спортивних змагань повинен бути «рідкісним винятковим випадком», проте Росія вже не перший рік рухається в небезпечному напрямку, порушуючи міжнародне право і права людини, що абсолютно неприйнятно, наголосив Міхаель Фукс.

QHA повідомляло, що російські футбольні фанати пообіцяли влаштувати «фестиваль насильства» на Чемпіонаті світу-2018. Ця обіцянка була висловлена ​​одним з героїв документального фільму «Армія російських хуліганів», що стурбувало високопосадовців Великобританії.

Британські урядовці у свою чергу нагадали і про те, що насильство, яке проявляли російські хулігани на «Євро-2016», за непідтвердженими даними, було санкціоновано Кремлем. Так, сам організатор бійки між фанатами у Марселі стверджував, що «військові сили футбольних хуліганів послані Путіним, щоби підірвати порядок у Європі».

ФОТО: інтернет

QHA