МОНАКО (QHA) -

У Міжнародній федерації легкої атлетики (IAAF) зафіксували і розслідували спробу підключення до своїх серверів з метою викрадення інформації.

Кібератака була здійснена 21 лютого цього року. Її метою вважають спробу внести зміни в документи про використання спортсменами препаратів, які є терапевтичними винятками.

Федерація в режимі консультацій з британським Національним центром кібербезпеки та Агентством безпеки Монако (Agence Monegasque de Sécurité Numérique) з'ясувала, що стороннє втручання у сервери намагалося провести угруповання хакерів Fancy Bears. Було встановлено, що Fancy Bears координується російськими спецслужбами.

— Наш пріоритет — безпека та конфіденційність інформації про спортсменів, які надали її IAAF. Ми вибачилися перед ними, і наш спільний обов'язок — продовжувати робити все, що в наших силах, щоб виправити ситуацію, і працювати з кращими організаціями світу, щоб створити безпечне середовище, — каже президент IAAF Себастьян Коу.

Нагадаємо, як писало QHA, у Міжнародній асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) у відповідь на подані спортсменами з Криму заявки повідомили, що кримські легкоатлети не зможуть представляти на міжнародних змаганнях країну-окупанта Російську Федерацію і мають виступати під нейтральними прапорами.

ФОТО: інтернет

QHA